..: Trasa vlaku Os 19015 - JŘ 2011 :..
Os 19015
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.19 6
  Praha-Vršovice  17.23 17.24 2
  Praha-Krč  17.30 17.31 2/2
  Praha-Braník  17.35 17.36 3
  Praha-Modřany zastávka x17.40 17.40 
  Praha-Komořany x17.42 17.42 
  Praha-Zbraslav  17.46 17.47 3
  Dolní Břežany-Jarov x17.50 17.50 
  Vrané nad Vltavou  17.54 17.59 2
  Skochovice x18.02 18.02 
  Měchenice  18.04 18.05 2
  Klínec x18.11 18.11 
  Bojov x18.16 18.16 
  Bojanovice x18.19 18.19 
  Čisovice  18.23 18.24 2
  Rymaně x18.30 18.30 
  Mníšek pod Brdy  18.33 18.34 3
  Nová Ves pod Pleší x18.40 18.40 
  Malá Hraštice x18.44 18.45 2
  Mokrovraty x18.51 18.51 
  Stará Huť x18.57 18.57 
  Dobříš  19.00  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster