..: Trasa vlaku Os 19014 - JŘ 2011 :..
Os 19014
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.49 1
  Stará Huť x16.51 16.51 
  Mokrovraty x16.56 16.56 
  Malá Hraštice x17.03 17.03 
  Nová Ves pod Pleší x17.08 17.08 
  Mníšek pod Brdy  17.14 17.27 3
  Rymaně x17.28 17.28 
  Čisovice  17.34 17.35 3
  Bojanovice x17.38 17.38 
  Bojov x17.41 17.41 
  Klínec x17.45 17.45 
  Měchenice  17.51 17.52 2
  Skochovice x17.54 17.54 
  Vrané nad Vltavou  17.57 17.58 3
  Dolní Břežany-Jarov x18.01 18.01 
  Praha-Zbraslav  18.04 18.04 3
  Praha-Komořany x18.07 18.07 
  Praha-Modřany zastávka x18.10 18.10 1/1
  Praha-Braník  18.16 18.16 3
  Praha-Krč  18.21 18.22 2/2
  Praha-Vršovice  18.28 18.29 2
  Praha hlavní nádraží  18.33  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster