..: Trasa vlaku Os 19013 - JŘ 2011 :..
Os 19013
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.06 6
  Praha-Vršovice  16.10 16.11 2
  Praha-Krč  16.17 16.18 2/2
  Praha-Braník  16.22 16.23 3
  Praha-Modřany zastávka x16.27 16.27 
  Praha-Komořany x16.29 16.29 
  Praha-Zbraslav  16.33 16.34 3
  Dolní Břežany-Jarov x16.37 16.37 
  Vrané nad Vltavou  16.41 16.46 2
  Skochovice x16.49 16.49 
  Měchenice  16.51 16.52 2
  Klínec x16.58 16.58 
  Bojov x17.03 17.03 
  Bojanovice x17.06 17.06 
  Čisovice  17.10 17.11 2
  Rymaně x17.17 17.17 
  Mníšek pod Brdy  17.20 17.21 3
  Nová Ves pod Pleší x17.27 17.27 
  Malá Hraštice x17.31 17.32 2
  Mokrovraty x17.38 17.38 
  Stará Huť x17.44 17.44 
  Dobříš  17.47  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster