..: Trasa vlaku Os 19011 - JŘ 2011 :..
Os 19011
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.58 6
  Praha-Vršovice  15.02 15.03 2
  Praha-Krč  15.09 15.10 2/2
  Praha-Braník  15.14 15.15 3
  Praha-Modřany zastávka x15.19 15.19 
  Praha-Komořany x15.21 15.21 
  Praha-Zbraslav  15.25 15.26 3
  Dolní Břežany-Jarov x15.29 15.29 
  Vrané nad Vltavou  15.33 15.34 2
  Skochovice x15.37 15.37 
  Měchenice  15.39 15.40 2
  Klínec x15.46 15.46 
  Bojov x15.51 15.51 
  Bojanovice x15.54 15.54 
  Čisovice  15.58 15.59 2
  Rymaně x16.05 16.05 
  Mníšek pod Brdy  16.08 16.09 3
  Nová Ves pod Pleší x16.15 16.15 
  Malá Hraštice x16.19 16.20 2
  Mokrovraty x16.26 16.26 
  Stará Huť x16.32 16.32 
  Dobříš  16.35  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster