..: Trasa vlaku Os 19007 - JŘ 2011 :..
Os 19007
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.08 6
  Praha-Vršovice  10.12 10.13 2
  Praha-Krč  10.19 10.19 2/2
  Praha-Braník  10.24 10.25 3
  Praha-Modřany zastávka  10.28 10.28 
  Praha-Komořany  10.31 10.31 
  Praha-Zbraslav  10.34 10.35 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.38 10.38 
  Vrané nad Vltavou  10.42 10.48 2
  Skochovice  10.51 10.51 
  Měchenice  10.53 10.54 2
  Klínec  11.00 11.00 
  Bojov  11.05 11.05 
  Bojanovice  11.09 11.09 
  Čisovice  11.13 11.14 2
  Rymaně  11.20 11.20 
  Mníšek pod Brdy  11.23 11.24 3
  Nová Ves pod Pleší  11.30 11.30 
  Malá Hraštice  11.34 11.34 
  Mokrovraty  11.40 11.40 
  Stará Huť  11.46 11.46 
  Dobříš  11.49  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster