..: Trasa vlaku Os 19003 - JŘ 2011 :..
Os 19003
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.19 6
  Praha-Vršovice  5.23 5.24 2
  Praha-Krč  5.28 5.29 2/2
  Praha-Braník  5.33 5.39 3
  Praha-Modřany zastávka x5.42 5.42 
  Praha-Komořany x5.45 5.45 
  Praha-Zbraslav  5.48 5.48 3
  Dolní Břežany-Jarov x5.51 5.51 
  Vrané nad Vltavou  5.55 6.05 2
  Skochovice x6.07 6.07 
  Měchenice  6.10 6.11 2
  Klínec x6.16 6.16 
  Bojov x6.20 6.20 
  Bojanovice x6.23 6.23 
  Čisovice  6.27 6.35 2
  Rymaně x6.40 6.40 
  Mníšek pod Brdy  6.43 6.44 3
  Nová Ves pod Pleší x6.49 6.49 
  Malá Hraštice x6.54 6.54 
  Mokrovraty x6.59 6.59 
  Stará Huť x7.05 7.05 
  Dobříš  7.08  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster