Os 18809 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 14.09 | 1 | |||
Loučovice zastávka | x | 14.11 | 14.11 | ||
Loučovice | 14.14 | 14.15 | 3 | ||
Čertova Stěna | x | 14.22 | 14.22 | ||
Vyšší Brod klášter | 14.27 | 14.29 | 2 | ||
Těchoraz | x | 14.32 | 14.32 | ||
Herbertov | x | 14.36 | 14.36 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 14.38 | 14.39 | |||
Jenín | x | 14.44 | 14.44 | ||
Rybník | 14.50 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci