Sp 1860 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 4.14 | 4 | |||
Pilníkov | 4.23 | 4.24 | 3 | ||
Chotěvice | 4.29 | 4.29 | |||
Hostinné | 4.33 | 4.34 | 4 | ||
Hostinné město | 4.36 | 4.37 | |||
Prosečné | 4.39 | 4.40 | |||
Klášterská Lhota | 4.43 | 4.44 | |||
Kunčice nad Labem | 4.48 | 4.48 | 4 | ||
Horní Branná | 4.52 | 4.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 4.58 | 4.59 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Tample | x | 5.09 | 5.09 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 5.12 | 5.12 | ||
Stará Paka | 5.17 | 5.28 | |||
Nová Paka město | 5.32 | 5.34 | |||
Nová Paka | 5.36 | 5.36 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 5.47 | 5.47 | 2 | ||
Ostroměř | 5.57 | 6.00 | 5 | ||
Ohnišťany | 6.05 | 6.05 | |||
Smidary | 6.09 | 6.10 | 3 | ||
Nový Bydžov | 6.15 | 6.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 6.26 | 6.35 | |||
Převýšov | 6.39 | 6.40 | |||
Choťovice | 6.45 | 6.46 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 6.50 | 6.51 | |||
Sány | 6.53 | 6.54 | |||
Velký Osek | 7.00 | 7.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 7.06 | 7.07 | |||
Kolín | 7.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci