Os 18417 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.07 | 3/4 | |||
Smyslov | x | 17.13 | 17.13 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 17.16 | 17.16 | ||
Chýnov | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Pořín | x | 17.27 | 17.27 | ||
Obrataň | 17.34 | 17.34 | 2 | ||
Šimpach | x | 17.37 | 17.37 | ||
Pacov | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Leskovice | x | 17.50 | 17.50 | ||
Nová Cerekev | 17.54 | 17.56 | 2 | ||
Vlásenice | x | 18.00 | 18.00 | ||
Pelhřimov | 18.08 | 18.15 | 2 | ||
Rynárec | x | 18.18 | 18.18 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 18.27 | 18.28 | 1 | ||
Nová Buková | x | 18.31 | 18.31 | ||
Hříběcí | x | 18.36 | 18.36 | ||
Horní Cerekev | 18.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci