Os 18259 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týn nad Vltavou | 17.01 | 2 | |||
Bohunice | x | 17.06 | 17.06 | ||
Temelín | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Lhota pod Horami | x | 17.18 | 17.18 | ||
Chvalešovice | x | 17.21 | 17.21 | ||
Záboří u Číčenic | 17.23 | 17.23 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 17.27 | 17.27 | ||
Číčenice | 17.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci