Os 18219 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týn nad Vltavou | 17.45 | 2 | |||
Bohunice | x | 17.50 | 17.50 | ||
Temelín | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Lhota pod Horami | x | 18.03 | 18.03 | ||
Chvalešovice | x | 18.06 | 18.06 | ||
Záboří u Číčenic | 18.08 | 18.08 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 18.11 | 18.11 | ||
Číčenice | 18.16 | 18.28 | |||
Záblatíčko | x | 18.33 | 18.33 | ||
Dívčice | 18.37 | 18.39 | 1 | ||
Libějovice | x | 18.46 | 18.46 | ||
Malovice u Netolic | x | 18.49 | 18.49 | ||
Holečkov | x | 18.51 | 18.51 | ||
Netolice zastávka | x | 18.54 | 18.54 | ||
Netolice | 18.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci