Os 18216 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Netolice | 15.01 | 2 | |||
Netolice zastávka | x | 15.05 | 15.05 | ||
Holečkov | x | 15.07 | 15.07 | ||
Malovice u Netolic | x | 15.10 | 15.10 | ||
Libějovice | x | 15.13 | 15.13 | ||
Dívčice | 15.20 | 15.22 | 1 | ||
Záblatíčko | x | 15.25 | 15.25 | ||
Číčenice | 15.29 | 15.40 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 15.43 | 15.43 | ||
Záboří u Číčenic | 15.46 | 15.46 | |||
Chvalešovice | x | 15.48 | 15.48 | ||
Lhota pod Horami | x | 15.51 | 15.51 | ||
Temelín | 15.55 | 15.58 | 2 | ||
Bohunice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Týn nad Vltavou | 16.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci