Os 18210 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Netolice | 9.01 | 2 | |||
Netolice zastávka | x | 9.05 | 9.05 | ||
Holečkov | x | 9.07 | 9.07 | ||
Malovice u Netolic | x | 9.10 | 9.10 | ||
Libějovice | x | 9.13 | 9.13 | ||
Dívčice | 9.20 | 9.22 | 1 | ||
Záblatíčko | x | 9.25 | 9.25 | ||
Číčenice | 9.29 | 9.40 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 9.43 | 9.43 | ||
Záboří u Číčenic | 9.46 | 9.46 | |||
Chvalešovice | x | 9.48 | 9.48 | ||
Lhota pod Horami | x | 9.51 | 9.51 | ||
Temelín | 9.55 | 9.58 | 2 | ||
Bohunice | x | 10.05 | 10.05 | ||
Týn nad Vltavou | 10.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci