Os 18202 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týn nad Vltavou | 6.48 | 2 | |||
Bohunice | x | 6.53 | 6.53 | ||
Temelín | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Lhota pod Horami | x | 7.06 | 7.06 | ||
Chvalešovice | x | 7.09 | 7.09 | ||
Záboří u Číčenic | 7.11 | 7.11 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 7.14 | 7.14 | ||
Číčenice | 7.18 | 7.22 | |||
Vodňany | 7.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci