Vlak 1796 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.10 | III./4 | |||
Praha-Dejvice | 8.24 | 8.27 | 2 | ||
Hostivice | 8.47 | 8.53 | 5 | ||
Kladno | 9.07 | 9.17 | 3 | ||
Stochov | 9.31 | 9.34 | 3 | ||
Nové Strašecí | 9.43 | 9.48 | 3 | ||
Řevničov | 9.54 | 9.56 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 10.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci