Os 17903 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 5.16 | 2 | |||
Řepice | x | 5.21 | 5.21 | ||
Domanice | x | 5.25 | 5.25 | ||
Radomyšl zastávka | x | 5.28 | 5.28 | ||
Radomyšl | 5.30 | 5.32 | 1 | ||
Velká Turná | x | 5.36 | 5.36 | ||
Rojice | x | 5.38 | 5.38 | ||
Sedlice město | x | 5.44 | 5.44 | ||
Sedlice | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Mačkov | x | 5.53 | 5.53 | ||
Blatná | 5.58 | 6.09 | 3 | ||
Bezdědovice | x | 6.11 | 6.11 | ||
Závišín | x | 6.15 | 6.15 | ||
Bělčice | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Slavětín u Březnice | x | 6.26 | 6.26 | ||
Hudčice | x | 6.29 | 6.29 | ||
Březnice | 6.37 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci