Os 17553 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.45 | 4 | |||
Spáňov | 16.51 | 16.51 | |||
Kout na Šumavě | 16.55 | 16.55 | |||
Starec | 16.57 | 16.57 | |||
Kdyně | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Chodská Lhota | 17.04 | 17.05 | |||
Dobříkov na Šumavě | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Loučim | 17.10 | 17.11 | |||
Pocinovice | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Úborsko | 17.19 | 17.19 | |||
Dubová Lhota | 17.22 | 17.22 | |||
Janovice nad Úhlavou | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 17.32 | 17.32 | |||
Klatovy | 17.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci