Os 17404 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 9.11 | 1 | |||
Křenovy | x | 9.17 | 9.17 | ||
Semošice-Peřina | x | 9.20 | 9.20 | ||
Semošice | x | 9.23 | 9.23 | ||
Horšovský Týn | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Mašovice | x | 9.33 | 9.33 | ||
Meclov | x | 9.36 | 9.36 | ||
Ohnišťovice | x | 9.40 | 9.40 | ||
Zámělíč | x | 9.42 | 9.42 | ||
Poběžovice | 9.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci