Sp 1729 „Cimburk“ | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 13.53 | 13.54 | 2 | ||
Bučovice | 14.03 | 14.04 | 4 | ||
Nesovice | 14.10 | 14.10 | 3 | ||
Nemotice | 14.18 | 14.18 | 3 | ||
Kyjov | 14.31 | 14.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Vracov | 14.44 | 14.44 | |||
Bzenec | 14.48 | 14.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 14.58 | 15.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 15.05 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 15.10 | 15.10 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 15.15 | ||||
Uherské Hradiště | 15.20 | 15.21 | 4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.27 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci