..: Trasa vlaku Sp 1711 - JŘ 2011 :..
Sp 1711
Řazení vlaku: 714 + 4xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   5.28 2
  Chlumčany u Loun  5.32 5.32 2
  Vrbno nad Lesy  5.45 5.46 2
  Peruc  5.52 5.52 2
  Telce  5.56 5.57 
  Klobuky v Čechách  6.01 6.02 2
  Zlonice  6.09 6.09 2
  Královice u Zlonic  6.16 6.16 
  Slaný  6.24 6.25 3
  Slaný předměstí  6.30 6.30 
  Podlešín  6.35 6.35 4
  Zvoleněves  6.39 6.40 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  6.44 6.44 
  Neuměřice  6.46 6.46 
  Olovnice  6.50 6.51 3
  Zeměchy  6.54 6.54 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  6.57 6.58 2
  Kralupy nad Vltavou  7.03 7.04 4
  Praha-Bubeneč  7.23 7.23 2
  Praha Masarykovo nádraží  7.32  III./5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster