Os 16936 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 11.11 | 1/1 | |||
Řetenice | 11.14 | 11.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 11.18 | 11.18 | |||
Háj u Duchcova | x | 11.23 | 11.23 | ||
Osek | 11.26 | 11.26 | |||
Lom u Mostu | x | 11.31 | 11.31 | ||
Louka u Litvínova | 11.34 | 11.35 | 4 | ||
Litvínov | 11.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci