Os 16800 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Želeč | 4.34 | ||||
Měcholupy | 4.40 | 4.40 | 4 | ||
Veletice | x | 4.45 | 4.45 | ||
Žatec | 4.53 | 4.55 | 4 | ||
Hořetice | 5.03 | 5.03 | 3 | ||
Březno u Chomutova | 5.09 | 5.10 | 4 | ||
Chomutov | 5.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci