Os 16747 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 17.38 | 4 | |||
Otročín | 17.50 | 17.52 | 2 | ||
Poseč | x | 17.57 | 17.57 | ||
Toužim | 18.05 | 18.07 | 2 | ||
Luhov | x | 18.12 | 18.12 | ||
Smilov | x | 18.16 | 18.16 | ||
Štědrá | 18.24 | 18.24 | |||
Borek u Žlutic | x | 18.30 | 18.30 | ||
Žlutice | 18.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci