Os 16519 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 16.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 16.42 | 16.42 | ||
Světec | 16.44 | 16.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 16.46 | 16.46 | ||
Ohníč | 16.49 | 16.49 | |||
Lbín | x | 16.53 | 16.53 | ||
Úpořiny | 16.56 | 16.57 | 4 | ||
Velvěty | x | 17.00 | 17.00 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 17.02 | 17.02 | ||
Brozánky | x | 17.05 | 17.05 | ||
Řehlovice | 17.07 | 17.07 | |||
Stadice | x | 17.09 | 17.09 | ||
Koštov | x | 17.12 | 17.12 | ||
Trmice | 17.15 | 17.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 17.19 | 17.19 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci