Os 16506 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.31 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.33 | 8.33 | |||
Trmice | 8.38 | 8.38 | |||
Koštov | x | 8.41 | 8.41 | ||
Stadice | x | 8.45 | 8.45 | ||
Řehlovice | 8.47 | 8.47 | |||
Brozánky | x | 8.49 | 8.49 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 8.51 | 8.51 | ||
Velvěty | x | 8.53 | 8.53 | ||
Úpořiny | 8.56 | 8.57 | 3 | ||
Lbín | x | 8.59 | 8.59 | ||
Ohníč | 9.04 | 9.04 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 9.07 | 9.07 | ||
Světec | 9.09 | 9.09 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 9.11 | 9.11 | ||
Bílina | 9.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci