Os 16503 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 5.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 5.42 | 5.42 | ||
Světec | 5.44 | 5.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 5.46 | 5.46 | ||
Ohníč | 5.49 | 5.49 | |||
Lbín | x | 5.53 | 5.53 | ||
Úpořiny | 5.56 | 5.57 | 4 | ||
Velvěty | x | 6.00 | 6.00 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 6.02 | 6.02 | ||
Brozánky | x | 6.05 | 6.05 | ||
Řehlovice | 6.07 | 6.07 | |||
Stadice | x | 6.09 | 6.09 | ||
Koštov | x | 6.12 | 6.12 | ||
Trmice | 6.15 | 6.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.19 | 6.19 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci