Os 16413 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 11.46 | 1 | |||
Velký Borek | x | 11.49 | 11.49 | ||
Mělnická Vrutice | x | 11.52 | 11.52 | ||
Hleďsebe | x | 11.58 | 11.58 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 12.00 | 12.00 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 12.02 | 12.02 | ||
Nebužely | x | 12.09 | 12.09 | ||
Živonín | x | 12.12 | 12.12 | ||
Kanina | x | 12.16 | 12.16 | ||
Mšeno | 12.22 | 12.27 | 2 | ||
Skramouš | x | 12.31 | 12.31 | ||
Vrátno | x | 12.35 | 12.35 | ||
Trnová | x | 12.39 | 12.39 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 12.42 | 12.42 | ||
Skalsko | x | 12.44 | 12.44 | ||
Katusice | 12.49 | 12.51 | 2 | ||
Líny | x | 12.55 | 12.55 | ||
Bukovno | x | 12.58 | 12.58 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.11 | 13.25 | 4 | ||
Mladá Boleslav město | 13.31 | 13.32 | 1/2 | ||
Řepov | x | 13.36 | 13.36 | ||
Kolomuty | x | 13.39 | 13.39 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 13.42 | 13.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 13.46 | 13.46 | ||
Bechov | x | 13.51 | 13.51 | ||
Rohatsko | x | 13.54 | 13.54 | ||
Dolní Bousov | 13.58 | 14.02 | 3 | ||
Sobotka | 14.08 | 14.10 | 2 | ||
Libošovice | x | 14.16 | 14.16 | ||
Malechovice | x | 14.19 | 14.19 | ||
Mladějov v Čechách | 14.24 | 14.26 | 2 | ||
Hrdoňovice | x | 14.31 | 14.31 | ||
Libuň | 14.36 | 14.38 | 3 | ||
Kněžnice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Cidlina | x | 14.43 | 14.43 | ||
Kyje u Jičína | x | 14.48 | 14.48 | ||
Ploužnice | x | 14.52 | 14.52 | ||
Lomnice nad Popelkou | 14.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci