Os 16400 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 6.23 | 2 | |||
Malechovice | x | 6.28 | 6.28 | ||
Libošovice | x | 6.32 | 6.32 | ||
Sobotka | 6.36 | 6.38 | 2 | ||
Dolní Bousov | 6.44 | 6.46 | 3 | ||
Rohatsko | x | 6.50 | 6.50 | ||
Bechov | x | 6.53 | 6.53 | ||
Dlouhá Lhota | x | 6.58 | 6.58 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 7.02 | 7.02 | ||
Kolomuty | x | 7.06 | 7.06 | ||
Řepov | x | 7.09 | 7.09 | ||
Mladá Boleslav město | 7.13 | 7.14 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.20 | 7.28 | 3 | ||
Bukovno | x | 7.40 | 7.40 | ||
Líny | x | 7.43 | 7.43 | ||
Katusice | 7.46 | 7.49 | 2 | ||
Skalsko | 7.54 | 8.06 | 2 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 8.08 | 8.08 | ||
Trnová | x | 8.11 | 8.11 | ||
Vrátno | x | 8.15 | 8.15 | ||
Skramouš | x | 8.19 | 8.19 | ||
Mšeno | 8.23 | 8.26 | 3 | ||
Kanina | x | 8.31 | 8.31 | ||
Živonín | x | 8.35 | 8.35 | ||
Nebužely | x | 8.38 | 8.38 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 8.44 | 8.44 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 8.46 | 8.46 | ||
Hleďsebe | x | 8.49 | 8.49 | ||
Mělnická Vrutice | x | 8.54 | 8.54 | ||
Velký Borek | x | 8.58 | 8.58 | ||
Mělník | 9.01 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci