Os 16377 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 20.00 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | x | 20.03 | 20.03 | ||
Horní Řasnice | x | 20.07 | 20.07 | ||
Nové Město pod Smrkem | 20.13 | 20.15 | 2 | ||
Hajniště | x | 20.19 | 20.19 | ||
Řasnice zastávka | x | 20.23 | 20.23 | ||
Řasnice | 20.25 | 20.26 | 2 | ||
Krásný Les | x | 20.29 | 20.29 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 20.33 | 20.33 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | 20.37 | 20.37 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 20.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci