Os 16231 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.00 | 1 | |||
Liberec-Rochlice | 16.03 | 16.03 | |||
Vesec u Liberce | 16.06 | 16.07 | 1 | ||
Jablonec nad Nisou | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Jablonec nad Nisou centrum | 16.21 | 16.21 | |||
Jablonec nad Nisou zastávka | 16.24 | 16.24 | |||
Nová Ves nad Nisou | x | 16.26 | 16.26 | ||
Jablonecké Paseky | 16.28 | 16.28 | |||
Lučany nad Nisou | 16.35 | 16.35 | |||
Smržovka | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Smržovka-Luční | x | 16.42 | 16.42 | ||
Smržovka střed | 16.44 | 16.44 | |||
Smržovka dolní nádraží | 16.47 | 16.47 | |||
Tanvald zastávka | 16.51 | 16.51 | |||
Tanvald | 16.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci