Os 16112 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 16.03 | 4b | |||
Lovosice zastávka | x | 16.06 | 16.06 | ||
Oparno | x | 16.13 | 16.13 | ||
Chotiměř | 16.19 | 16.19 | |||
Dobkovičky | x | 16.24 | 16.24 | ||
Radejčín | x | 16.31 | 16.31 | ||
Žim | x | 16.37 | 16.37 | ||
Bořislav | x | 16.42 | 16.42 | ||
Žalany zastávka | x | 16.45 | 16.45 | ||
Žalany | x | 16.47 | 16.47 | ||
Hradiště v Čechách | x | 16.50 | 16.50 | ||
Úpořiny | 16.54 | 16.58 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | x | 17.02 | 17.02 | ||
Prosetice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Teplice zámecká zahrada | 17.07 | 17.07 | |||
Řetenice | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 17.15 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci