Os 16111 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 14.34 | 2 | |||
Řetenice | 14.37 | 14.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 14.43 | 14.44 | 3 | ||
Prosetice | x | 14.47 | 14.47 | ||
Bystřany v Čechách | x | 14.50 | 14.50 | ||
Úpořiny | 14.54 | 14.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | x | 15.02 | 15.02 | ||
Žalany | x | 15.06 | 15.06 | ||
Žalany zastávka | x | 15.08 | 15.08 | ||
Bořislav | x | 15.12 | 15.12 | ||
Žim | x | 15.17 | 15.17 | ||
Radejčín | x | 15.22 | 15.22 | ||
Dobkovičky | x | 15.27 | 15.27 | ||
Chotiměř | 15.31 | 15.31 | |||
Oparno | x | 15.37 | 15.37 | ||
Lovosice zastávka | x | 15.44 | 15.44 | ||
Lovosice | 15.47 | 4b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci