Sp 1609 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 8.42 | 2/2 | |||
Turnov město | 8.48 | 8.49 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 8.53 | 8.54 | |||
Hrubá Skála | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Borek pod Troskami | 9.01 | 9.02 | |||
Ktová | 9.04 | 9.05 | |||
Rovensko pod Troskami | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Libuň | 9.18 | 9.18 | 4 | ||
Jinolice | 9.22 | 9.23 | |||
Jičín | 9.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci