Os 15820 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 16.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | x | 16.41 | 16.41 | ||
Nemyčeves | x | 16.44 | 16.44 | ||
Jičíněves | x | 16.48 | 16.48 | ||
Žitětín | x | 16.51 | 16.51 | ||
Bartoušov zastávka | x | 16.53 | 16.53 | ||
Pševes | x | 16.56 | 16.56 | ||
Kopidlno | 17.00 | 17.06 | 2 | ||
Mlýnec | x | 17.10 | 17.10 | ||
Rožďalovice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Ledečky | x | 17.18 | 17.18 | ||
Křinec | 17.24 | 17.34 | 2 | ||
Oskořínek | x | 17.40 | 17.40 | ||
Jíkev | x | 17.44 | 17.44 | ||
Veleliby | 17.48 | 17.49 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci