Os 15819 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.09 | 3 | |||
Veleliby | 15.13 | 15.13 | 5 | ||
Jíkev | x | 15.17 | 15.17 | ||
Oskořínek | x | 15.20 | 15.20 | ||
Křinec | 15.27 | 15.28 | 3 | ||
Ledečky | x | 15.33 | 15.33 | ||
Rožďalovice | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Mlýnec | x | 15.42 | 15.42 | ||
Kopidlno | 15.47 | 16.04 | 3 | ||
Pševes | x | 16.08 | 16.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 16.10 | 16.10 | ||
Žitětín | x | 16.13 | 16.13 | ||
Jičíněves | x | 16.16 | 16.16 | ||
Nemyčeves | x | 16.22 | 16.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 16.25 | 16.25 | ||
Jičín | 16.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci