Os 15801 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 4.00 | 3 | |||
Veleliby | 4.04 | 4.04 | 5 | ||
Oskořínek | x | 4.11 | 4.11 | ||
Křinec | 4.17 | 4.18 | 3 | ||
Ledečky | x | 4.23 | 4.23 | ||
Rožďalovice | 4.25 | 4.26 | 2 | ||
Mlýnec | x | 4.30 | 4.30 | ||
Kopidlno | 4.35 | 4.51 | 4 | ||
Pševes | x | 4.55 | 4.55 | ||
Bartoušov zastávka | x | 4.57 | 4.57 | ||
Žitětín | x | 5.00 | 5.00 | ||
Jičíněves | x | 5.03 | 5.03 | ||
Nemyčeves | x | 5.09 | 5.09 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 5.12 | 5.12 | ||
Jičín | 5.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci