Os 15606 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 13.03 | 3 | |||
Činěves | x | 13.12 | 13.12 | ||
Dymokury | x | 13.15 | 13.15 | ||
Svídnice | x | 13.19 | 13.19 | ||
Křinec | 13.24 | 13.34 | 2 | ||
Oskořínek | x | 13.40 | 13.40 | ||
Jíkev | x | 13.44 | 13.44 | ||
Veleliby | 13.48 | 13.49 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci