Os 15419 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 17.36 | 3 | |||
Trutnov střed | 17.39 | 17.40 | 5 | ||
Trutnov-Poříčí | 17.42 | 17.42 | 1 | ||
Bohuslavice nad Úpou | x | 17.46 | 17.46 | ||
Suchovršice | x | 17.51 | 17.51 | ||
Velké Svatoňovice | x | 17.53 | 17.53 | ||
Malé Svatoňovice | 17.57 | 18.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 18.04 | 18.04 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 18.07 | 18.07 | ||
Červený Kostelec | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Olešnice | x | 18.15 | 18.15 | ||
Řešetova Lhota | x | 18.19 | 18.19 | ||
Starkoč | 18.23 | 18.24 | 4 | ||
Česká Skalice | 18.31 | 18.36 | 2 | ||
Velká Jesenice | x | 18.39 | 18.39 | ||
Rychnovek | x | 18.44 | 18.44 | ||
Jaroměř | 18.50 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci