Os 15413 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 13.36 | 3 | |||
Trutnov střed | 13.39 | 13.40 | 5 | ||
Trutnov-Poříčí | 13.42 | 13.42 | 1 | ||
Bohuslavice nad Úpou | x | 13.46 | 13.46 | ||
Suchovršice | x | 13.51 | 13.51 | ||
Velké Svatoňovice | x | 13.53 | 13.53 | ||
Malé Svatoňovice | 13.57 | 14.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 14.04 | 14.04 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 14.07 | 14.07 | ||
Červený Kostelec | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Olešnice | x | 14.15 | 14.15 | ||
Řešetova Lhota | x | 14.19 | 14.19 | ||
Starkoč | 14.23 | 14.24 | 3 | ||
Česká Skalice | 14.31 | 14.36 | 2 | ||
Velká Jesenice | x | 14.39 | 14.39 | ||
Rychnovek | x | 14.44 | 14.44 | ||
Jaroměř | 14.50 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci