Os 15406 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 7.10 | 3 | |||
Rychnovek | x | 7.15 | 7.15 | ||
Velká Jesenice | x | 7.20 | 7.20 | ||
Česká Skalice | 7.23 | 7.32 | 2 | ||
Starkoč | 7.38 | 7.39 | 4 | ||
Řešetova Lhota | x | 7.42 | 7.42 | ||
Olešnice | x | 7.46 | 7.46 | ||
Červený Kostelec | 7.50 | 7.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 7.54 | 7.54 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 7.57 | 7.57 | ||
Malé Svatoňovice | 8.00 | 8.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | x | 8.04 | 8.04 | ||
Suchovršice | x | 8.07 | 8.07 | ||
Bohuslavice nad Úpou | x | 8.11 | 8.11 | ||
Trutnov-Poříčí | 8.15 | 8.15 | 1 | ||
Trutnov střed | 8.17 | 8.18 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci