..: Trasa vlaku Os 15404 - JŘ 2011 :..
Os 15404
Řazení vlaku: 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   5.54 5
  Rychnovek x5.59 5.59 
  Velká Jesenice x6.04 6.04 
  Česká Skalice  6.08 6.09 2
  Starkoč  6.15 6.38 3
  Řešetova Lhota x6.41 6.41 
  Olešnice x6.45 6.45 
  Červený Kostelec  6.49 6.50 2
  Rtyně v Podkrkonoší zastávka x6.53 6.53 
  Rtyně v Podkrkonoší x6.56 6.56 
  Malé Svatoňovice  7.00 7.01 4
  Velké Svatoňovice x7.04 7.04 
  Suchovršice x7.07 7.07 
  Bohuslavice nad Úpou x7.11 7.11 
  Trutnov-Poříčí  7.15 7.15 1
  Trutnov střed  7.17 7.18 5
  Trutnov hlavní nádraží  7.22  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster