Os 15120 | |
Řazení vlaku: EN 57 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 8.09 | 8.10 | 1/3 | ||
Mladkov | 8.13 | 8.13 | |||
Těchonín | 8.17 | 8.18 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 8.22 | 8.22 | |||
Jablonné nad Orlicí | 8.24 | 8.25 | 1/2 | ||
Verměřovice | 8.29 | 8.30 | |||
Letohrad | 8.35 | 8.46 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 8.49 | 8.49 | |||
Hnátnice | 8.51 | 8.52 | |||
Dolní Libchavy | 8.58 | 8.59 | |||
Ústí nad Orlicí | 9.03 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci