Os 15066 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 18.39 | 1A | |||
Dvořisko | x | 18.42 | 18.42 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 18.45 | 18.45 | ||
Vysoké Mýto | 18.49 | 18.51 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 18.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci