Os 15020 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 8.56 | 1 | |||
Džbánov | x | 9.01 | 9.01 | ||
Hrušová | x | 9.04 | 9.04 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 9.09 | 9.09 | ||
Řídký | x | 9.13 | 9.13 | ||
Tržek | x | 9.15 | 9.15 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 9.19 | 9.19 | ||
Litomyšl zastávka | x | 9.22 | 9.22 | ||
Litomyšl | 9.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci