Os 14867 | |
Řazení vlaku: 242 + Btee285 + Bdtee286 + Btee285 + Bdtee286 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 17.12 | 4 | |||
Mírovka | 17.16 | 17.17 | |||
Šlapanov | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Kamenná | 17.27 | 17.28 | |||
Dobronín | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 17.36 | 17.37 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 17.39 | 17.40 | |||
Jihlava | 17.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci