Os 14832 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 22.38 | 2/4 | |||
Hamry nad Sázavou | x | 22.43 | 22.43 | ||
Sázava u Žďáru | 22.47 | 22.48 | 2/2 | ||
Nížkov | x | 22.53 | 22.53 | ||
Ronov nad Sázavou | x | 22.56 | 22.56 | ||
Přibyslav | 22.59 | 23.00 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | x | 23.02 | 23.02 | ||
Stříbrné Hory | x | 23.06 | 23.06 | ||
Pohled | 23.08 | 23.09 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | x | 23.13 | 23.13 | ||
Havlíčkův Brod | 23.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci