Os 14701 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebovice v Čechách | 10.27 | 1/4 | |||
Anenská Studánka | 10.34 | 10.34 | |||
Trpík | 10.37 | 10.37 | |||
Mladějov na Moravě | 10.41 | 10.43 | 3 | ||
Kunčina | 10.50 | 10.50 | |||
Moravská Třebová | 10.56 | 11.03 | 3 | ||
Linhartice | x | 11.09 | 11.09 | ||
Rozstání | x | 11.15 | 11.15 | ||
Městečko Trnávka | 11.18 | 11.20 | 2 | ||
Mezihoří | x | 11.23 | 11.23 | ||
Chornice | 11.28 | 11.39 | 4 | ||
Biskupice u Jevíčka | x | 11.44 | 11.44 | ||
Jevíčko | x | 11.47 | 11.47 | ||
Velké Opatovice | 11.54 | 12.04 | 2 | ||
Cetkovice | x | 12.09 | 12.09 | ||
Šebetov | 12.14 | 12.15 | 2 | ||
Knínice u Boskovic | 12.19 | 12.19 | |||
Boskovice | 12.27 | 12.29 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 12.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci