Ex 143 „Odra“ | |
Řazení vlaku: 151 + Ampz146 + WRm813 + BDbmsee447 + 5xBmee248 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.17 | 3 | |||
Praha-Libeň | 6.24 | 6.25 | 3 | ||
Kolín | 6.59 | 7.01 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.23 | 7.25 | 4 | ||
Česká Třebová | 8.03 | 8.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.54 | 8.57 | |||
Hranice na Moravě | 9.26 | 9.27 | 3/2 | ||
Ostrava-Svinov | 9.54 | 9.56 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.03 | 10.05 | |||
Bohumín | 10.12 | 10.25 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 10.37 | 10.38 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.56 | 10.58 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 11.07 | 11.08 | 3 | ||
Čadca | 11.42 | 11.45 | 3. | ||
Kysucké Nové Mesto | 12.00 | 12.02 | |||
Žilina | 12.12 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci