Os 13604 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 6.38 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Lipová Lázně | 6.45 | 6.48 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | x | 6.52 | 6.52 | ||
Vápenná | 7.02 | 7.03 | 3 | ||
Žulová | 7.08 | 7.08 | 3 | ||
Tomíkovice | x | 7.11 | 7.11 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | x | 7.15 | 7.15 | ||
Velká Kraš | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Horní Heřmanice | x | 7.24 | 7.24 | ||
Bernartice u Javorníka | x | 7.28 | 7.28 | ||
Javorník ve Slezsku | 7.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci