R 1263 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.05 | 4 | |||
Třebušice | 15.11 | 15.11 | |||
Jirkov zastávka | 15.19 | 15.20 | |||
Odb Chomutov město | 15.23 | 15.24 | |||
Chomutov | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Březno u Chomutova | 15.38 | 15.39 | 4 | ||
Žatec západ | 15.52 | 15.57 | 3 | ||
Podbořany | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Kryry | 16.33 | 16.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Žihle | 16.57 | 16.59 | 2 | ||
Plasy | 17.17 | 17.17 | 2 | ||
Kaznějov | 17.24 | 17.25 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci